Fotogalerie

MAZANCE I KRASLICE

Společené pečení mazanců provonělo naše atrium. Na Zelený čtvrtek jsme barvili vajíčka, na Velký pátek pekli mazance. S laskavou pomocí restaurace, která nám zadělala těsto ze tří kil mouky, a velkou pomocí našich obyvatel provonělo naše atrium dvanáct dozlatova upečených mazanců. Počet dost velký na to, aby si každý, kdo pekl, jeden na ochutnání odnesl. Na Velikonoce jsme připraveni. A teď ještě aby přišlo to jaro...   díky patří Pavlíně a Janě,  které akci řídily, a paní Aleně, která zapůjčila druhou troubu!

MUZIKÁLOVÁ POHÁDKA O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH

Školáci ze třetí třídy ZŠ MIkulandská potěšily svým hudebním představením nejen rezidenty Zátiší, ale i děti z Mateřské školy Akademie Věd, s nimiž se v Zátiší kamarádíme. Představení bylo skvělé a proto si obecenstvo vynutilo přídavek - pohádku O ČERVENÉ KARKULCE.

PĚVĚCKÝ SBOR MENDY V ATRIU

Ve středu 18. března u nás pěvecký sbor MENDY při ZŠ Mendelova jako první vyzkoušel aktustiku v atriu. A byla skvělá! Děkujeme za krásné hudební vystoupení nesoucí se atriem a šířící pohodu a dobrou náladu. Doufáme, že děti z Mendy u nás nebyly naposled!

SMOVEY poprvé !!!

Ukázková hodina cvičení s kruhy SMOVEY všechny nadchla. Zájem potvrzen - cvičíme každé úterý ve 14 hodin! Cvičení přístupné i veřejnosti, cena 50 Kč/hodina. (omluvte horší kvalitu fotografií...)

POVÍDÁNÍ O KNÍŽKÁCH

Ve čtvrtek 5. února 2015 proběhlo setkání s profesorem Erichem Václavem, odborníkem na tropické a subtropické lesnictví a autorem řady knih nejen s lesnickou tematikou. Akce se konala u příležitosti slavnostního otevření naší knihovny a my hrdě dodáváme, že pan profesor je od letošního ledna také naším obyvatelem!