Proč Zátiší

U NÁS JE VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Bezpečí - Jistota - Asistence

V domě pracuje 24 hodin denně stálý personál, nevyužíváme služeb agentur noční ostrahy.
Recepční i asistenti na nočních směnách klienty znají.
Recepční nepřetržitě hlídají přístup do domu a současně vyřizují a koordinují veškeré požadavky našich obyvatel.
Kdykoli je tak v domě někdo, komu můžete zavolat – třeba v situaci, kdy se nemůžete dovolat svému příbuznému, nebo se vám něco nedaří.

VŠE ŘÍKÁME PŘEDEM. ŽÁDNÉ NEČEKANÉ VÝDAJE.

Otevřenost. Ochota. Obětavost.

S vybavením bytu nesouvisí žádné větší výdaje. Nájemní byty vybavujeme kuchyňskou linkou s lednicí a vestavnými skříněmi v předsíni. Stačí, když si převezete svoji postel, stůl a židle – a můžete začít bydlet.

O cenách všech nadstandardů – zástěn, madel, garnýží a záclon vás vždy informujeme předem. A netrváme na tom, abyste si je objednávali právě přes nás.

Nájemní ceny v ceníku jsou konečné, výše záloh zahrnuje všechny povinné poplatky. Nezaskočíme vás žádnou další povinnou částkou.

Pokud máte nějaké přání, které není v naší standardní nabídce, obraťte se na nás. Od toho jsme nadstandardní bydlení pro seniory – abychom právě vám pomohli upravit bydlení i program na míru.

O VŠEM ROZHODUJETE SAMI

Soukromí. Svoboda. Samostatnost.

Nabízíme služby a také zprostředkováváme služby externích poskytovatelů. Jejich ceny znáte vždy předem. Současně vás nikdo nemůže nutit, abyste využívali právě těch služeb, které doporučíme. Pokud máte vyzkoušenou jinou službu – a jste s ní spokojeni, dejte nám tip!

Váš život v domě nesvazuje žádný přísný režim. Jsme tu pro vaše bezpečí, ne proto, abychom vás omezovali. Návštěvy jsou vítány. Domácí zvířata také. Svůj denní program nemusíte nikomu hlásit. A ani se přizpůsobovat. Akce, které pořádáme, jsou dobrovolné. A rádi vás na nich uvidíme.

Pomůžeme vám ve vaší snaze o samostatnost. Chcete, aby se vaše prádlo pralo ve vaší pračce? Aby se vaše snídaně připravovala u vás doma a z vašich zásob. Přesně takové služby doporučujeme – malou pomoc u vás doma, tak, abyste veškeré rozhodování měli ve svých rukou.

Pomoc. Pohodlí. Přátelství.
A přímo v Praze. Právě PROTO Zátiší.

Proč Zátiší
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek