Aktuality

30.3.2020

PODĚKOVÁNÍ

Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce.

Našimi dobrovolnými podporovateli se stali:

1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek

2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek

3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home

4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie

5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek


17.3.2020

NÁVŠTĚVY V DOBĚ KORONVIROVÉ

Vážení obyvatelé Rezidence Zátiší, spoluvlastníci objektu, milí příbuzní,

v této nelehké době způsobené epidemií koronaviru, bych Vás chtěl požádat o dodržování opatření k zamezení zavlečení koronaviru k nám do Zátiší.

Jsem si vědom, že Vám nemohu zakázat návštěvy Vašich blízkých, ale velmi Vás prosím a apeluji na Vás k důslednému dodržování opatření vyjmenovaných níže. Mějte prosím na paměti, že naše věková skupina patří k nejohroženějším….

1/ Nemusíte-li na návštěvu, tak ji prosím odložte. Zavolejte prosím telefonem, pokud se nemůžete dovolat, zavolejte na recepci na 222 532 700, nebo 702026046, paní pečovatelka zajde do bytu a vyřídí Váš vzkaz.

2/ Pokud navštívíte vaše blízké, VŽDY nasaďte roušku před vstupem do objektu a nesundávejte ji po celou dobu co jste v Zátiší, ani v bytě. Nemáte-li roušku, nevstupujte prosím do objektu.

3/ Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu a zkuste udržovat odstup nejméně 2 metrů.

4/ Před a po návštěvě si intenzivně umyjte ruce mýdlem, nejlépe ještě použijte dezinfekční gel.

5/ Pří návštěvě se zkuste nezdržovat v atriu objektu nebo na recepci, pro procházku využijte naší zahrady bez kontaktu s dalšími návštěvníky.

Chraňte prosím svým jednáním všechny obyvatele objektu, kteří jsou opravdu ve velkém ohrožení, mějte na paměti i zdraví zaměstnanců, kteří nemohou přestat chodit do práce, aby ochránili sebe a své rodiny.

Všem přeji hlavně hodně zdraví

Mgr. Michal Palkoska

Areál Zátiší – ředitel


20.6.2017

VERNISÁŽ - RED BLUE DIMENSION

Ve čtvrtek 22.6.2017 od 18 hodin se koná v Galerii Zátiší vernisáž obrazů RED BLUE DIMENSION.

Autorem a malířem v jedné osobě je Peter Herel. Přijďte objevit nový rozměr, jste zváni !!!


2.6.2017

Výroční koncert a autogramiáda nové knihy prof. Ericha Václava

Dne 20.6.2017 se koná u nás v Zátiší výroční koncert spojená s autogramiádou nové knihy prof. Ericha Václava.

Přijďte si poslechnout příjemnou muziku a poslechnout si novinky. Těšíme se na Vás!


27.4.2017

MÁME NOVOU GALERII

Dne 27.4.2017 v 15:00 byla v našem Atriu první vernisáž obrazů. Jako první zde vystavuje soubor obrazů na téma Gejši malíř Peter Herel. Přijďte se podívat do nově vzniklé Galerie Zátiší. Výstava potrvá do 5. června 2017.


5.1.2017

VŠE DOBRÉ V ROCE 2017

Přejeme všem obyvatelům, jejich rodinám a příznivcům Zátiší všechno dobré a hlavně hodně zdravíčka v novém roce 2017 !!!


29.12.2015

PF 2016

PŘEJEME VŠEM VŠECHNO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU, HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V ROCE 2016!!!


28.5.2015

NOVÁ CENA PLNÉ PENZE 170 Kč!

Restaurace Café Zátiší upravila cenu za celodenní stravování. Za snídani -  oběd - svačinu - večeři účtuje nově 170 Kč, čímž potěšila naše rezidenty. Odběr plné penze není povinný, obyvatelé Zátiší mají možnost stravovat se nadále pouze ve vybrané dny nebo přijít jen na vybrané obědy (100,- Kč) či večeře (70,- Kč). Tato nabídka se týká hostů, kteří využívají naše krátkodobé - odlehčovací pobyty. Nadále také platí možnost objednávání z jídelního lístku À la carte. Café Zátiší má samozřejmě otevřeno i pro veřejnost, denně od 10 do 22 hodin. Zveme vás na posezení na zahrádce!


11.5.2015

JAK FUNGUJEME VE ZDRAVÍ A NEMOCI

aneb Regulace buněčných funkcí, to je populárně naučné povídání o našem těle s paní Alenou Hrubou, které pořádáme tento čtvrtek 14. května od 14:30 hodin v knihovně Zátiší. Posezení můžete spojit s prohlídkou bezbariérového bydlení v Zátiší, navštívit zázemí domu, projít se po zahradě... a nechat si od paní Aleny zodpovědět dotazy, které vás ve spojitosti se zdravím a nemocemi napadnou.


27.4.2015

Seminář SENIOŘI A POHYB

V úterý 28. dubna odpoledne proběhne v Zátiší seminář na téma SENIOŘI A POHYB. Zaobírat se budeme zejména problematikou zajištění odborné péče ať už v rámci poúrazové nebo pooperační rehabilitace, nebo spojené s nutností zvýšení či udržení fyzické aktivity ve vyšším věku. Jedna věc je vědomí, že se člověk nesmí přestat hýbat, druhá je vědět jak, mít kde a neztrácet motivaci. Do zcela bezbariérových prostor Zátiší jsme proto pozvali odborníky z Fakulty biomechanického inženýrství ČVUT, specialisty na oblast pohybového aparátu, a rádi bychom spolu s nimi probrali nejčastější úskalí a fyzické, psychické, někdy i technické překážky. Pokud vás téma semináře zaujalo a rádi byste se jej zúčastnili, kontaktujte recepci. Program akce zde.


3.4.2015

KONCERT V ATRIU

HRAJEME I PRO VEŘEJNOST! Ve čtvrtek 9. dubna 2015 od 15 hodin zahraje hudební trio (klavír, housle, akordeon) písničky z pražských kabaretů, a to přímo v našem atriu. Máte rádi písničky z Červené sedmy, Vlastu Buriana nebo Hašlerky? Chodíte rádi na komponované hudební ořady Václava Vomáčky? Přijďte k nám. Využijte posezení v atriu, občerstvení z restaruace Café Zátiší a nechte se překvapit skvělou aktustikou, kterou tento prostor nabízí. Vstupné 20 Kč, obyvatelé Zátiší zdarma. Pozvánku si můžete stahnout zde.


3.4.2015

UPEKLI JSME MAZANCE

A OBARVILI VAJÍČKA. Přejeme všem obyvatelům, příbuzným, kamarádům, známým, fanouškům Zátiší i čtenářům tohoto webu krásné Velikonoce. Podívejte se do fotogalerie.


2.4.2015

MUZIKÁLOVÉ PŘEDSTAVENÍ

Ve středu 1. dubna u nás vystoupily děti ze třetí třídy ZŠ Mikulandská. Nacvičily a perfektně zahrály a hlavně zazpívaly hudební pohádku O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH. A protože byly fakt skvělé, vynutilo si obecenstvo přídavek,  ĆERVENO KARKULKU.  Moc nás těší, že na divadelní představení se přišly podívat i děti z Mateřské školky Akademie věd, které k nám chodí pravidelně každý měsíc na návštěvu. Fotky z představení najdete v galerii.


16.3.2015

TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI TENTO ČTVRTEK

Ve čtvrtek 19. března se od 16 hodin v našich prostorách uskuteční přednáška Evy Burianové, trenérky paměti II. stupně,  na téma Trénování paměti - pomozme mozku lépe si pamatovat. Akce probíhá v rámci Národního týdne trénování paměti a v rámci celosvětového týdně Uvědomění si mozku (Brain Awareneess Week). Přednáška je přístupna veřejnosti, zdarma. Počet míst omezen, rezervujte na recepci. Pozvánku můžete stáhnout zde.


11.3.2015

ZPÍVÁNÍ V ATRIU

Dětský pěvecký sbor MENDY  při ZŠ Mendelova vystoupí v našem atriu ve středu 18. března 2015 od 15 hodin. Historicky první umělecké vystoupení v našem krásném atriu je určeno i pro veřejnost a tak vás srdečně zveme na návštěvu! Vstupné je dobrovolné, děti si prý přinesou klobouk....
5.3.2015

BYT V ZÁTIŠÍ JAKO INVESTICE

Uvažujete o zajištění „bydlení na stáří“ pro sebe nebo své rodiče? Zátiší se vám líbí, ale bydlení se službami zatím nepotřebujete? Investujte do bytu v Zátiší jako do bydlení budoucnosti! Využijte možnost pronájmu bytu prostřednictvím správce bytového domu Zátiší servisní, a.s. do doby, než bude vaše rodina byt potřebovat. Navštivte nás. Každý čtvrtek odpoledne v rámci dne otevřených dveří, nebo si domluvte soukromou prohlídku. Více informací zde.


24.2.2015

MUZICÍROVÁNÍ TENTO ČTVRTEK 26.2.

URČENO I PRO VEŘEJNOST!   "KDYŽ JARO ZAŤUKÁ" - název právě téhle písničky si Václav Vomáčka vypůjčil pro svůj letošní první cyklus společeného muzicírování. Odpoledne plné veselých písniček, povídání a společného těšení se na jaro si můžete užít tento čtvrtek 26. února v prostorách areálu Zátiší. Program začíná v 15 hodin, vstupné je jako vždy dobrovolné. Přijďte k nám načerpat energii!


4.2.2015

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ KNIHOVNY

Ve čtvrtek 5. února v 15:30 hodin odpoledne slavnostně otevíráme naši knihovnu. I když prostory jsou určeny především rezidentům domu, na otevření jsou srdečně zváni i účastníci právě probíhajícího dne otevřených dveří.

O knihách - a nejen o nich, přijde při této příležitosti vyprávět jeden z obyvatel našeho domu, profesor Erich Václav, autor více než dvaceti titulů pro dospělé i pro děti.


23.12.2014

KRÁSNÉ VÁNOCE

Milí přátelé, přejeme vám všem krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví a plno elánu. Vaše Zátiší.


2.12.2014

VÁNOČNÍ MUZICÍROVÁNÍ TUTO NEDĚLI 7.prosince - I PRO VEŘEJNOST!

VESELÉ VÁNOČNÍ ŠLÁGRY A POVÍDÁNÍ

S VÁCLAVEM VOMÁČKOU

písničky a vyprávění pro dobrou náladu a předvánoční čas
přijďte do dobré společnosti, zazpívat si a zasmát se

neděle 7. prosince 2014

 společenský sál Zátiší ve 14 hodin
 vstupné 30,- Kč (rezidenti Zátiší zdarma)

adresa
Zátiší, Urešova 1757, Praha 4 – Horní Kunratice
metro C Chodov, bus 177 a 193, zastávka U Kunratického lesa
místa rezervujte na čísle 222 532 700
www.zatisi.cz

pozvánku pro tisk najdete zde


21.10.2014

ČTVRTEK - OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST

Každý čtvrtek od 13 do 17 hodin otevíráme prostory Zátiší veřejnosti. Přijdte si prohlédnout atrium, navštívit vybrané otevřené byty, prohlédnout bezbariérové koupelny,  nakouknout do knihovny, projít zahradu. Ověřte si, že jsou naše prostory opravdu bezbariérové. Spojte návštěvu s výletem do Kunratického lesa, zajděte na večeři nebo na kávu do Café Zátiší. Na tuto prohlídku se nemusíte objednávat předem. Dny otevřených dvěří pořádáme v říjnu a listopadu každý čtvrtek vždy od 14 hodin.


26.9.2014

NÁVŠTĚVA DĚTÍ ZE ŠKOLKY

Již podruhé přišly obyvatele Zátiší navštívit děti z Mateřské školky Akademi Věd. Tentokrát s sebou přinesly vlastní fotografie a velké dřevěné sluníčko, které společně s našimi obyvatelkami polepily portrétky a ozdobily paprsky. Už se těšíme na říjen, kdy máme v plánu společné dlabání a vyřezávání dýní. Účast hlásí i ti, kterým zářijová návštěva utekla. Setkání zajišťuje společnost Mezi námi o.p.s. Děkujeme!


23.9.2014

NOVÝ NÁJEMNÍK

Nová rodinka nájemníků ve třetím patře budovy A se ubytovala po svém. Bez smlouvy a dokonce i bez představení se ostatním si svou lepenici přilepili rovnou na fasádu. Z čilého ruchu kolem příbytku usuzujeme, že mají plno práce, aby svou rodinku připravili na podzimní přelet do teplých krajů. Přejeme příjemnou zimní dovolenou a těšíme se, že se na jaře zase uvidíme.


15.9.2014

VÝLET NA KUNRATICKÝ HRÁDEK

Výlet na nedaleký Kunratický hrádek podnikla sedmičlenná výprava obyvatelek, hospodyněk a recepčních Zátiší v úterý 9. září. Organizátorka výletu recepční Eva výpravu vzorně naplánovala a připravila si historický výklad o životě obyvatel Kunratic, Václavu IV. i královně Žofii a krátké existenci zdejší pamětihodnosti. Procházka se všem moc líbila a těší se, kam je Eva, Jana a Maruška vytáhnout příště.


20.8.2014

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA ZAHRADY

Ve středu 20. srpna krátce po poledni proběhla komentovaná prohlídka zahrady pro klienty Zátiší. Zahradní architektka Klára Kuželová představila květiny i stromy v naší zahradě, upozornila, kde rostou maliny a  borůvky a prozradila řadu dalších zajímavostí. Prohlídku jsme zakončili na terase restaurace u kávy a broskové bublaniny. Doufáme, že se společná procházka všem líbila a příště přijdou zas!


6.8.2014

PRAKTICKÝ LÉKAŘ ZAHAJUJE

MUDr. Pavel Věchet v naší ordinaci. V atriu bodovy B zahajuje dnešním dnem ordinační hodiny nová ordinace praktickéhé lékaře MUDr. Pavla Věcheta. Ordinační hodiny jsou zatím ve středu 9 - 11 hodin, při větším počtu klientů se ordinační hodiny rozšíří. Vlastní oridnace v domě je příjemným bonusem seniorského bydlení, jaké Zátiší nabízí.  Registrovat se mohou i lidé z okolí, nejen obyvatelé Zátiší.


1.8.2014

TIŠTĚNÝ BULLETIN

Vyšlo první číslo tištěného občasníku ze Zátiší. Nepravidelný několikastránkový bulletin  bude vycházet nejméně jednou měsíčně. Obyvatele Zátiší bude informovat o službách, které v domě  poskytujeme a neustále rozšiřujeme, o proběhlých i chystaných akcích a dalších zajímavostech. Občasník je k dostání i na recepci a tak se mohou začíst i náhodně přicházející návštěvníci nebo  zájemci, kteří se přišli podívat, a zatím nejsou rozhodnuti, zda je pro ně bydlení u nás to pravé.


21.7.2014

ZAHRADA - HOTOVO!

Zahrada je již dokončená a probíhají na ní  pouze "kosmetické" dokončovací práce. Zahradníci Golfu Hostivař  v čele s architktkou Klárou Kuželovou odvedli velký kus práce od projektu až po realizaci krásné zahrady, která doplňuje celý koncept seniorského bydlení. Hlavním cílem projektu zahrady bylo vytvořit bezpečný odpočinkový  prostor s pohodlnými cestami a lavičkami osázený tak, aby bylo „stále se na co dívat“. V zahradě je několik květinových záhonů, malinový vršek, borůvkové údolí či stále rozkvetlá louka. Zahradu budeme pravidelně otevírat i lidem z blízkého okolí pro zpříjemnění jejich procházek


11.7.2014

PEDIKÚRA

Pedikúra v Zátiší. Počínaje dneškem bude každý pátek do Zátiší docházet zkušená pedikérka. Pedikúra bude probíhat v soukromí bytů klientů. Objednání přes recepci, vždy do čtvrtka odpoledne.


8.7.2014

KRÁTKODOBÝ POBYT

Nově nabízíme vybavené byty pro krátkodobé ubytování.  – Společnosti Profil nábytek  a Proma Reha působící řadu let na našem trhu v oblasti zdravotnického a pečovatelského nábytku vybavily první byty v Zátiší svým nábytkem. Byty budou sloužit pro krátkodobé ubytování, odlehčovací pobyty, nebo pro bydlení „na zkoušku“. Nevíte jestli by se vám u nás líbilo? Máte obavy ze stěhování? Bude u vás doma probíhat rekonstrukce a ve svém věku už nechcete bydlet v provizoriu? Přijďte na týden až několik měsíců bydlet k nám. Pro více informací volejte 602 800 215 Lenka Martinková nebo piště na martinkova@zatisi.cz.


30.6.2014

ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI

Nácvik první pomoci.  Společnost  ZDrSEM - první pomoc zážitkem, připravila  pro naše zaměstnance šestihodinové školení první pomoci. Školení bylo připraveno velmi profesionálně a naše recepční i hospodyňky se při něm i zapotily. Veškeré úkony si prakticky na sobě navzájem vyzkoušely a můžeme hrdě říct, že prošly na výbornou.


25.6.2014

SETKNÁNÍ DĚTÍ Z PARTNERSKÉ ŠKOLKY

První společenská událost. Dnes se v Zátiší ozýval především dětský smích. Přednést básničky, zazpívat a společně s našimi klientkami namalovat velký obraz přišly děti z Mateřské školky Akademie věd. Šlo o první z řady pravidelných setkání, které zprostředkovala obecně prospěšná společnost  Mezi námi. Dětem i paním učitelkám se u nás velmi líbilo a slíbily, že po právzninách přijdou za našimi obyvateli zas.


24.6.2014

NÁCVIK MANIPULACE S HANDICAPOVANÝM KLIENTEM

Nácvik manipulace s tělesně postiženými. Fyzioterapeutka Tereza Věchetová učila naše hospodyňky manipulaci s tělesně postiženými. Tereza využila jako figurantku slečnu Elišku, a tak si naše hospodyně mohly vyzkoušet v praxi řadu technik a zeptat se na spoustu detailů. Věříme, že tato nová dovednost přispěje k vysokému standardu služeb, které poskytujeme. Tereze i Elišce mockrát děkujeme.


3.6.2014

UREŠOVA 1757 - ZNÁME ČÍSLO POPISNÉ

Máme přidělené číslo popisné. Magistrát Hlavního města Prahy nám dnes přidělil číslo popisné. Naše přesná adresa je: Urešova 1757, Praha 4 – Kunratice, PSČ 148 00


23.5.2014

PRVNÍ NÁJEMNÍK!

A je to konečně tady! Stěhuje se k nám první klientka. Přejeme jí, aby se náš dům stal jejím novým domovem.


15.5.2014

CAFÉ ZÁTIŠÍ - NOVÁ RESTAURACE

V našem domě můžete od dnešního dne posedět v příjemné restauraci s kavárnou Café Zátiší a ochutnat pokrmy inspirované italskou kuchyní nebo si vybrat z denní nabídky jídel.  Restaurace se nachází v prvním nadzemní podlaží budovy B, přístup je ze zahrady.  Do zahrady domu je také situovaná zahrádka restaurace doplněná dětskou klouzačkou pro nejmenší. Pro naše klienty zajišťuje restaurace celodenní stravování p za zvýhodněnou cenu.


13.5.2014

KOLAUDAČNÍ ROZHODNUTÍ VYDÁNO

Vydáno kolaudační rozhodnutí. Dne 13. května dne vydal Stavební úřad městské části Praha 4 Kolaudační rozhodnutí. Stěhování prvních klientů již nic nebrání.


9.5.2014

ATRIUM SE ZAZELENALO

Tým zahradníků naší partnerské firmy Golf Hostivař dokončil tento týden osázení truhlíků v atriu. Vzrostlé bambusy a interiérové květiny atrium krásně osvěžili a zútulnili. Atrium lemují bílé balkony, ve třech patrech nad sebou vytváření vnitřní pavlače a celý prostor je tak velmi lehký a elegantní. Díky prosklené střeše je zde po celý den dostatek denního světla. Nad střechou je navíc  instalovaná posuvná roleta, která zajistí dostatek stínu v parných letních dnech. Prostor je vybaven pohodlnými křesílky a stolky a slouží především pro posezení obyvatel Zátiší a jejich hostů.


1.5.2014

PROVOZ RECEPCE ZAHÁJEN

Od dnešního dne zahajuje denní provoz recepce. Naše sympatické recepční jsou připraveny poskytnout vám veškeré informace týkající se koupě či nájmu bytu v našem domě. Zahrnou vás informacemi o poskytované péči a službách a domluví s vámi prohlídku domu i bytů. S nastěhováním prvího nájemníka vstoupí služba recepčních do nepřetržitého provozu. Neváhejte a přijďte se podívat. Vchod na recepci je z ulice Urešova.


9.4.2014

DOKONČILI JSME KOUPELNY

Koupelny ve všech bytech jsou již hotové. Naše koupelny vás překvapí svou velikostí – všechny jsou uspořádány tak, aby se v nich pohodlně vytočilo sprchovací křeslo, často i lehátko, a také vysokou kvalitou použitých výrobků.  Sprchové kouty máme zcela bezbariérové! Vybavení koupelny, tedy prostorný sprchový kout, toaleta s bidetkou, velké zrcadlo a topný žebřík, přispívá k pohodlí seniorů.


7.2.2014

MONTUJEME NÁBYTEK A KUCHYNĚ

Společnost TECHO byla vybrána jako generální dodavatel vestavěného nábytku pro byty a společné prostory v našem domě. Jejich pracovníci se dnešním dnem zapojili do dokončovacích prací v našem domě a instalují kuchyňské linky - postupně do všech bytů, a vestavné skříně do bytů určených pro nájem. Doufáme, že zvolený nábytek o nejvíce zpříjemní život seniorům, kteří u nás za pár měsíců začnou bydlet.


6.1.2014

KOTELNA V PROVOZU

Dnešním dnem bylo úspěšně zahájeno vytápění celého objektu. Kotel běží ve zkušebním provozu, otopná soustava prochází testováním a zatěžkávacími zkouškami.


26.11.2013

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Pracujte v Zátiší! Nabízíme různorodou práci v moderním bytovém domě se službami. Hledáme pracovníky na pozice správce objektu, recepční, pečovatelky. Nástup únor až duben 2014. Více informací najdete v sekci O AREÁLU/ KARIÉRA.


12.7.2013

ROZŠÍŘILI JSME NABÍDKU PRONÁJMŮ

Ve snaze vyjít vstříc zájemcům o pronájem bytu s balkonem či s předzahrádkou jsme rozšířili nabídku bytů pro pronájem, nyní nově na všechny byty komplexu Zátiší, budov A i B. Pronajmout si tedy u nás můžete kterýkoli volný byt. Kompletní ceník pronájmů včetně odhadu společných a indivduálních nákladů (voda, teplo, plyn atd.) najdete  ZDE.


10.5.2013

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA VZOROVÝ BYT

Zveme vás do našeho vzorového bytu, který máme kompletně zařízen v 2. NP budovy A. Můžete přímo na místě vidět nejen budoucí budovy rezidence Zátiší a projít se po okolí, ale také se podívat přímo do jednoho z nejmenších bytů, prohlédnout si koupelnu i varinatu zařízení bytu navrženou architektem atelieru ADR. Pozvánku pro tisk stahujte zde.

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI - NAVŠTIVTE NÁŠ VZOROVÝ BYT!


3.3.2013

Nové webové stránky

Vítáme vás na nových stránkách Zátiší, projektu nadstandardního bydlení seniorů. Tyto stránky jsou v provozu od 4. března 2012. Doufáme, že vám poskytnou přehledné informace o projektu, průběhu výstavby, připravovaném provozu a péči. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte zavolat nebo napsat.


Aktuality
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek