Aktuality

Vážení obyvatelé Rezidence Zátiší, spoluvlastníci objektu, milí příbuzní,

v této nelehké době způsobené epidemií koronaviru, bych Vás chtěl požádat o dodržování opatření k zamezení zavlečení koronaviru k nám do Zátiší.

Jsem si vědom, že Vám nemohu zakázat návštěvy Vašich blízkých, ale velmi Vás prosím a apeluji na Vás k důslednému dodržování opatření vyjmenovaných níže. Mějte prosím na paměti, že naše věková skupina patří k nejohroženějším….

1/ Nemusíte-li na návštěvu, tak ji prosím odložte. Zavolejte prosím telefonem, pokud se nemůžete dovolat, zavolejte na recepci na 222 532 700, nebo 702026046, paní pečovatelka zajde do bytu a vyřídí Váš vzkaz.

2/ Pokud navštívíte vaše blízké, VŽDY nasaďte roušku před vstupem do objektu a nesundávejte ji po celou dobu co jste v Zátiší, ani v bytě. Nemáte-li roušku, nevstupujte prosím do objektu.

3/ Vyvarujte se jakéhokoli fyzického kontaktu a zkuste udržovat odstup nejméně 2 metrů.

4/ Před a po návštěvě si intenzivně umyjte ruce mýdlem, nejlépe ještě použijte dezinfekční gel.

5/ Pří návštěvě se zkuste nezdržovat v atriu objektu nebo na recepci, pro procházku využijte naší zahrady bez kontaktu s dalšími návštěvníky.

Chraňte prosím svým jednáním všechny obyvatele objektu, kteří jsou opravdu ve velkém ohrožení, mějte na paměti i zdraví zaměstnanců, kteří nemohou přestat chodit do práce, aby ochránili sebe a své rodiny.

Všem přeji hlavně hodně zdraví

Mgr. Michal Palkoska

Areál Zátiší – ředitel

Aktuality
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek