Forma pobytu

 

Vlastnictví, dlouhodobý i krátkodobý pronájem

Zátiší nabízí tyto základní formy pobytu

  • koupi bytové jednotky do osobního vlastnictví a její následné užívání

  • dlouhodobý či krátkodobý pronájem bytu

Byt v Zátiší si můžete koupit nebo jen pronajmout a platit měsíční nájemné. Můžete si také byt koupit, dočasně v něm ubytovat někoho jiného a nastěhovat se později, až uznáte za vhodné.

Všichni obyvatelé Zátiší se podílejí pravidelnými měsíčními platbami na společných nákladech domu, úhradě základního provozu služeb a individuálních nákladů. Každý byt má svoje měřiče pro spotřebu energií, vyúčtování poplatků za společné prostory probíhá zálohově. V domě funguje společenství vlastníků jednotek, podobně jako v každém jiném bytovém domě. Managment areálu se stará o co nejlepší správu i vedení objektu, rozšiřuje a hledá služby, které rezidenti potřebují či využijí.

Zátiší je zařízení s kontinuální péčí, to znamená, že poskytuje ubytování zcela soběstačným klientům, ale i seniorům, kteří se neobejdou bez asistenční pomoci či pečovatelské služby.

Připadáte si fit, ale Zátiší se vám líbí? Nebojte se, nebudete zdaleka jediný aktivní senior, který jen včas myslí na zadní vrátka. Do Zátiší se můžete nastěhovat a nepotřebovat nic, snad jen využívat aktivity, které areál pro své obyvatele pořádá. Časem zjistíte, že například uvítáte drobnou pomoc v domácnosti, využijete společné stravování nebo pomoc při návštěvě lékaře. S měnícími se potřebami si můžete služby a asistenci objednávat doslova na míru, stále však s plnou kontrolou na jejich realizaci i úhradě.

Byt k pronájmu

je vybaven

  • kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou a digestoří
  • vestavnými skříněni v předsíni
  • světly ve všech místnostech
  • venkovními žaluziemi v oknech na západ

za příplatek montujeme: sprchové zástěny, madla do sprchy a k toaletě, garnýže, záclony, závěsy a další nadstandardní prvky (např. pečící trouba či myčka v rámci kuchyňské linky apod.)

Byt k prodeji

je vybaven

  • kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou a digestoří
  • osvětlením v předsíni a koupelně
  • venkovními žaluziemi v oknech na západ

ostatní úpravy realizujeme individuálně podle přání klienta (jiná barva kuchyňské linky, klimatizační jednotka atd.)

Nabízíme rovněž krátkodobé - odlehčovací pobyty, a to v minimální délce jednoho týdne. Pro tyto pobyty máme k dispozici zcela vybavené byty s možností celodenního stravování v restauraci - ceník naleznete u krátkodobých pobytů nebo v ceníkách.

Domovní řád si můžete přečíst zde

Forma pobytu
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek