Fotogalerie

MAZANCE I KRASLICE

Společené pečení mazanců provonělo naše atrium. Na Zelený čtvrtek jsme barvili vajíčka, na Velký pátek pekli mazance. S laskavou pomocí restaurace, která nám zadělala těsto ze tří kil mouky, a velkou pomocí našich obyvatel provonělo naše atrium dvanáct dozlatova upečených mazanců. Počet dost velký na to, aby si každý, kdo pekl, jeden na ochutnání odnesl. Na Velikonoce jsme připraveni. A teď ještě aby přišlo to jaro...   díky patří Pavlíně a Janě,  které akci řídily, a paní Aleně, která zapůjčila druhou troubu!

MUZIKÁLOVÁ POHÁDKA O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH

Školáci ze třetí třídy ZŠ MIkulandská potěšily svým hudebním představením nejen rezidenty Zátiší, ale i děti z Mateřské školy Akademie Věd, s nimiž se v Zátiší kamarádíme. Představení bylo skvělé a proto si obecenstvo vynutilo přídavek - pohádku O ČERVENÉ KARKULCE.

PĚVĚCKÝ SBOR MENDY V ATRIU

Ve středu 18. března u nás pěvecký sbor MENDY při ZŠ Mendelova jako první vyzkoušel aktustiku v atriu. A byla skvělá! Děkujeme za krásné hudební vystoupení nesoucí se atriem a šířící pohodu a dobrou náladu. Doufáme, že děti z Mendy u nás nebyly naposled!

SMOVEY poprvé !!!

Ukázková hodina cvičení s kruhy SMOVEY všechny nadchla. Zájem potvrzen - cvičíme každé úterý ve 14 hodin! Cvičení přístupné i veřejnosti, cena 50 Kč/hodina. (omluvte horší kvalitu fotografií...)

POVÍDÁNÍ O KNÍŽKÁCH

Ve čtvrtek 5. února 2015 proběhlo setkání s profesorem Erichem Václavem, odborníkem na tropické a subtropické lesnictví a autorem řady knih nejen s lesnickou tematikou. Akce se konala u příležitosti slavnostního otevření naší knihovny a my hrdě dodáváme, že pan profesor je od letošního ledna také naším obyvatelem!

Fotogalerie
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek