Co u nás najdete

RECEPCE. Funguje 24 hodin denně, zajišťuje obvyklé recepční služby. A NAVÍC: Pro klienty je prvním kontaktním místem, kam se mohou osobně nebo telefonicky obrátit s jakýmkoli problémem. O agendu rezidentů se staráme do té míry, do jaké každý z nich chce, počínaje denním kontaktem, objednávkami obědů, hlídáním termínů pro zdravotní kontroly a vyšetření, sjednávání odvozů. Pro příbuzné našich obyvatel je recepce pevným kontaktním bodem, kam mohou kdykoli zavolat, když nemohou svého příbuzného sehnat, potřebjí něco vyřídit, domluvit atd.

TÝM HOSPODYŇ / PEČOVATELEK A PANA SPRÁVCE. Na základě sjednaných služeb vstupují tito pracovníci rezidentům do bytů, pomáhají s domácími pracemi, zařizují úklid, péči o prádlo, donášku nákupů, drobné i větší opravy, doprovod atd. Služba probíhá na základě živnostenského oprávnění péče a pomoc v domácnosti. Správce pomáhá s technickými záležitostmi.

PRAKTICKÝ LÉKAŘ. Lékař má ordinaci přímo v domě.  Je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven. Přijímá všechny obyvatele Zátiší. Kromě ordinace v Zátiší působí i v sousedním Alzheimer Home centru, které působí v jednom z pavilonů Zátiší. Objednávání k lékaři probíhá na recepci dle aktuálních ordinačních hodin.

FYZIOTERAPIE.  Fyzioterapeutky zaměstnává Alzheimer Home s.r.o., k jejichž péči doporučuje lékař.

ORDINACE DENTÁLNÍ HYGIENY - PŘESTĚHOVÁMP.  Paní Andrea Palkosková, Dis. přestěhovala svou ordinaci na adresu Meteorologická 987/21, Praha 4 - Libuš. Více zde.

RESTAURACE  Café Zátiší je v provozu každý den od 10 do 22 hodin, otevřena por veřejnost. Vaří speciality italské kuchyně, lehké pokrmy, domácí dezerty, polední a víkendová menu. Pro klienty Zátiší zajišťuje celodenní stravování, je možné si objednat obědy jednotlivě za zvýhodněné ceny. Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké. Podrobnosti hledejte zde.

KNIHOVNA. Společenská místnost v přízemí budovy B, slouží pro pořádání akcí, přednášek, povídání, společné sledování filmů či sportovních přenosů. Rezidentům zcela k dispozici.

SPOLEČENSKÝ SÁL. Přes den slouží ke stravování klientů, možnost pořádání přednášek, promítání, společenských akcí.

ATRIUM. Naše vnitřní zahrada s úžasnou atmosférou. Slouží k posezení jen tak, jako zahrada v případě špatného počasí, jako koncertní sál, má široké využití.

DENT MEDICO. Zubní klinika DENT MEDICO u nás otevřela pobočku. VÍCE ZDE.

Co u nás najdete
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek