Kde jsme

Areál Zátiší najdete v Praze 4 v Urešově ulici 1757. 

Váháte, zda bydlet ve městě, nebo v přírodě? V případě Zátiší váhat nemusíte! Areál Zátiší je přímo ve městě a přitom velice blízko přírody, do Kunratického lesa je to jen sto metrů, na stanici MHD o padesát metrů dál a na metro pouhé dvě stanice autobusem. V těsné blízkosti Zátiší je řada služeb a obchodů, například Poliklinika Jižní Město, lékárna, pošta, Obchodní centrum Chodov, Billa, Lidl či Kulturní dům Zahrada. V blízkosti, doslova za lesem, je také Thomayerova nemocnice.

Městská čtvrť Kunratice existuje již téměř půl století, více než dvacet let tvoří samostatnou městskou část. Je to klidná čtvrť plná zeleně s postupně se rozrůstající zástavbou moderních rodinných domů. Výhodou je snadná dostupnost z centra, ať už autem nebo prostřednictvím městské hromadné dopravy.


odkazy, které by vás mohly zajímat

Kunratice ve Wikipedii zde. Stránky městské části Praha Kunratice. Ochodní Centrum Chodov je jedno z největších v republice. Městská část Praha 11 má nový plavecký areál - Jedenáctku.

Kde jsme
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek