Volnočasové aktivity

Aktivní trávení volného času je jednou z předností, za nimiž se obyvatelé do Zátiší stěhují. Náplň programu vytváříme na základě vašich přání a podnětů a snažíme se, aby zahrnovala všechna spektra oblíbených lidských činností. Kulturu, rukodělné činnosti, vzdělávání i to hlavní - popovídání si.

V Zátiší najdete

  • společenské centrum s knihovnou, čítárnou a televizí
  • společenský sál pro hudební vystoupení, divadelní a filmová představení, přednášky a semináře

  • obyvatelé Zátiší mají k dispozici soukromý park o rozloze 8000 m2 - pro procházky, sport i společné akce
  • v budově B je prostorné vnitřní atrium vhodné pro pořádaní malých kulturně společenských akcí i pro posezení jen tak

Aktivity, které v Zátiší probíhají, jsou nejen pestré a tvůrčí, ale mají současně velký rehabilitační charakter, přispívají ke kondici, motorické obratnosti i dobré náladě. Jako prevence jsou jednoznačně nejlepší obranou před samotou a splínem.

Akce jsou určeny především klientům Zátiší - například návštěvy dětí z mateřské školky, společné pečení, procházky, přednášky a povídání Společenského klubu Zátiší.

Chceme, aby se v Zátiší stále něco dělo!

ZPĚT→

Volnočasové aktivity
PROČ ZÁTIŠÍ

CO JE NOVÉHO


  • 30.3.2020 PODĚKOVÁNÍ Rezidence Zátiší děkuje všem, kteří nám v tomto nelehkém čase drží palce. Našimi dobrovolnými podporovateli se stali: 1/ Vietnam Golf Club in Prague. z.s – finanční příspěvek na ochranné pomůcky 30.000,- Kč + dodávka 100 látkových roušek 2/ Jana Vňuková s rodinou – dodávka látkových roušek 3/ Martin Tůma – zapůjčení bytu pro zdravotnický personál Alzheimer Home 4/ Petr Lysoněk – zajištění nákupu respirátorů PPF3 za příznivou cenu v počátku pandemie 5/ Fay Frydrýnová – dodávka látkových roušek